Antique Number of items: 206
2767367
12383
459
11000
Antique
Asztali lámpa, hibátlan, m: 55 cm
11 000 HUF
2975595
12384
459
Antique
Régi vadász csillár. Réz, nyilazó lovas jelenettel. Búra nélkül d: 38 cm x 116 cm
4 000 HUF
3044217
12385
459
14000
Antique
14 000 HUF
2862429
12386
459
Antique
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
10 000 HUF
2826948
12387
459
Antique
Tündéres bronz asztali képtartó, m: 16 cm, fotóméret: 9x6 cm, kopott
8 000 HUF
2930439
12388
459
Antique
Bronz óratok, jelzés nélkül, öntött bronz, hibátlan, m: 25,5 cm
8 000 HUF
2930432
12389
459
Antique
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm
5 000 HUF
3077567
12390
459
Antique
Thangka, Avalókitésvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
8 000 HUF
3077557
12391
459
Antique
Thangka, Zöld Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
8 000 HUF
3077551
12392
459
Antique
Thangka, Vajravarahi ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x60 cm, korának megfelelő állapotban, kopott, foltos, feltekerve.
8 000 HUF
3077542
12393
459
Antique
8 000 HUF
3077534
12394
459
Antique
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x64 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house