Antique

Number of items: 206

Asztali lámpa, hibátlan, m: 55 cm
12383.

11 000 HUF
29,81
34,38

Régi vadász csillár. Réz, nyilazó lovas jelenettel. Búra nélkül d: 38 cm x 116 cm
12384.

4 000 HUF

12385.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
12386.

10 000 HUF

Tündéres bronz asztali képtartó, m: 16 cm, fotóméret: 9x6 cm, kopott
12387.

8 000 HUF

Bronz óratok, jelzés nélkül, öntött bronz, hibátlan, m: 25,5 cm
12388.

8 000 HUF

Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm
12389.

5 000 HUF

Thangka, Avalókitésvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12390.

8 000 HUF

Thangka, Zöld Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12391.

8 000 HUF

Thangka, Vajravarahi ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x60 cm, korának megfelelő állapotban, kopott, foltos, feltekerve.
12392.

8 000 HUF

12393.

8 000 HUF

12394.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF