Antique Number of items: 206
3076870
12370
459
Antique
Királyi Koronaékszerek sorozat 9 darabja. 9 darab klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr korona makett, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
12 000 HUF
3058086
12372
459
Antique
Antik fali telefon különálló csengő része, fa, réz, ép szerkezettel, 14x10x15 cm
12 000 HUF
2995778
12373
459
14000
Antique
F. Fritsch barométer, hőmérő XX. sz eleje d: 13 cm m: 47 cm
14 000 HUF
2793967
12374
459
Antique
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
8 000 HUF
2769163
12375
459
Antique
Frister & Rossmann Berlin, antik varrógép, korának megfelelő állapotban. Jelzett. 25x30cm
12 000 HUF
2819429
12376
459
Antique
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
9 000 HUF
2900811
12377
459
Antique
10 000 HUF
3014861
12378
459
14000
Antique
Antik öntöttvas csillár, középső nagy búrával, mely kézzel festett, kopott , kopással, d: 35 cm
14 000 HUF
2987998
12379
459
11000
Antique
11 000 HUF
2975243
12380
459
Antique
cca 1930 Anton Reiche Dresden csokoládéforma, jó állapotban, jelzéssel, 34x26 cm
12 000 HUF
2855304
12381
459
Antique
Jelzett alpakka fűszertartó üveg nélkül 19 cm
9 000 HUF
2872420
12382
459
Antique
Leveles asztali lámpa, fém, hibátlan üveg, új vezetékezéssel. 37 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house