Hollóházi Hajnalka mintás emeletes asztalközép. Terv: Torma Istvánné, ... https://www.darabanth.com/en/458-Online-auction/458.0/Porcelain-ceramics-glassware/Chinaware-Porcelain~1000007/Hollohazi-Hajnalka-mintas-emeletes-asztalkozep-Terv-Torma-Istvanne-Ozora-Sebestyenne-Jelzett-~II3062488
3062488
11341
458
7 000 HUF
Description: Hollóházi Hajnalka mintás emeletes asztalközép. Terv: Torma Istvánné, Ozora Sebestyénné. Jelzett, hibátlan, d: 26 cm, m: 32 cm
///
"A Hajnalka kollekció az egyik legvidámabb minta a Classic családban. Rózsaszín, kék, lila, zöld és sárga tónusaival igazán üde színfoltja lehet minden otthonnak. A színes motívumokat kézzel festett 21 karátos aranyozás egészíti ki."
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house