Jewellery and precious metal items

Number of items: 217

Ezüst(Ag) 3 db oroszlános talpas kerek fűszertartó, jelzett, d: 6 cm, nettó: 116 g
22205.

34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) áttört háromlábú kerek kínáló, jelzett, d: 12 cm, nettó: 128 g
22206.

36 000 HUF
97,56
112,50

22207.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) angol kerek áttört mintás tálka, jelzett, d: 13,5 cm, nettó: 95,9 g
22208.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) pohártartó, alátéttel, jelzett, nettó: 98 g
22209.

20 000 HUF
54,20
62,50

5 db ezüst (Ag) süteményes villa + 3 db kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel össz 293 g
22210.

60 000 HUF
162,60
187,50

7 darab ezüst (Ag) evőeszköz, jelzett, nettó: 240 g
22211.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) manikűr készlet. Jelzett, díszdobozban
22212.

15 000 HUF
40,65
46,88

2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
22213.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22214.

22 000 HUF
59,62
68,75

Federazione Italia Scherma - Olasz Vívószövetség ezüst (Ag) emlék tálka gravírozással d: 16 cm, 120,8 g
22215.

16 000 HUF
43,36
50,00

Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm
22216.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF