Jewellery and precious metal items

Number of items: 217

Cseh Pál: Antik ezüst (Ag) kiskanál Pest, 1863 13 latos ezüst jellel jelzett CsP. mesterjeggyel 22 g
22133.

8 000 HUF

Antik ezüst (Ag) kiskanál Kolozsvár, 1828 13 latos ezüst jellel jelzett Huszár József és Schier Antal. mesterjegyekkel 21 g
22134.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett ID. mesterjeggyel 17,2 g
22135.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 48, bruttó: 5 g
22136.

2 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, deformációval, méret: 50, bruttó: 7,4 g
22137.

2 400 HUF

Ezüst(Ag) női karóra, jelzett, javításra szorul, bruttó: 25,7 g
22138.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) cica charm, jelzett, bruttó: 1,5 g
22139.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) búvár medál, jelzett, h: 2 cm, nettó: 5,9 g
22140.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) búvár medál, jelzett, h: 4 cm, nettó: 8 g
22141.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) mandzsetta, jelzett, bruttó: 10 g
22142.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel díszített kereszt medál láncon, jelzett, h: 64 cm, 4×3,5 cm, bruttó: 8,2 g
22143.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel díszített kereszt medál láncon, jelzett, h: 44 cm, 4,5×2,5 cm, bruttó: 14 g
22144.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF