Number of items: 797

Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Pasztell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 20×30 cm
10671.

4 000 HUF

Franz Schmidt Glinz (1860-1929) templombelső. Akvarell, papír.. Jelzett, Üvegezett keretben 32x38 cm
10672.

28 000 HUF
75,88
87,50

Schéner Mihály (1923-2009): Színes figura (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x12 cm
10673.

24 000 HUF
65,04
75,00

10674.

14 000 HUF
37,94
43,75

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 30x20 cm
10675.

20 000 HUF
54,20
62,50

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
10676.

20 000 HUF
54,20
62,50

Stefániay Edit (1936 - ) Nő lepkével. Tűzzománc, 10x10 cm, kerettel 20x20 cm
10677.

16 000 HUF
43,36
50,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Nagytétényi Dunapart, 1959. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán autográf felirattal, 38,5x52,5 cm
10678.

30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42,5x57,5 cm
10679.

30 000 HUF
81,30
93,75

Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 62x46 cm. Üvegezett fa keretben
10680.

14 000 HUF
37,94
43,75

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
10681.

5 000 HUF

Sterbenz Károly (1901-1993): Sopron a bécsi dombról. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 16x19 cm
10682.

4 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF