Number of items: 797

Kozma Lajos (1884-1948): Tánc. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10401.

8 000 HUF
15

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "A hall terve, Lapis Refugii, Bejárat a zeneszobába", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 16x22 cm
10402.

6 000 HUF
20

Kozma Lajos (1884-1948): Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10403.

8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Zuhanás Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10404.

8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Fátyolban. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18x16 cm
10405.

8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Szerelmes álom. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 18x16 cm
10406.

8 000 HUF

Kun Mária (1944-): Mákgubók. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10407.

10 000 HUF

Kürtösi Brigitta (1978-): Nyírség. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 70x70 cm
10408.

26 000 HUF
70,46
81,25

10409.

8 000 HUF

Kass János (1927-2010): Zelk Zoltán: Főhajtás a túlvilágra. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kass János autográf feliratával. Paszpartuban. 21,5x14 cm / ink on paper, unsigned, with autograph description
10410.

24 000 HUF
65,04
75,00

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balaton környéki táj. Olaj, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 49×39,5 cm
10411.

19 000 HUF
51,49
59,38

Károlyfi Zsófia (1952-): Fehér ló. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40,5×31 cm
10412.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF