Number of items: 797

Paál Edit (1924-2018): Téli Szentendre. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x68 cm
10597.

36 000 HUF
97,56
112,50

Pörge Gergely (1858-1930): Piac, 1909. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, üveg bal alsó sarkában repedt, 14×20 cm
10598.

12 000 HUF

Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10599.

5 000 HUF

Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm
10600.

3 400 HUF
9,21
10,63

Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban (Pipázó kocsis). Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 23×29 cm
10601.

3 000 HUF

Pándy Lajos (1895 -1957): I. világháborús százados. 1918. Ceruza, papír, sérült keretben 18x11 cm
10604.

3 000 HUF
19

Pataki Ferenc (1941-): Izzó ősz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 49×64,5 cm
10605.

19 000 HUF
51,49
59,38

Prihoda István (1891-1956): Ünnepi készülődés. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 36x27 cm
10606.

7 000 HUF
18,97
21,88

Rudnay Gyula (1878-1957): Angyal, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10607.

4 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Templom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 12×10,5 cm
10608.

4 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Divo claudio. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x9,5 cm
10609.

3 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db futball karikatúra: A kötény és Made in Hungary (6:3). Akvarell, tus, kollázs, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x21 cm
10610.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF