Number of items: 797

Pap Gyula (1899-1983): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29x20 cm
10585.

16 000 HUF
43,36
50,00

Perei Zoltán (1913-1992): Madonna, velencei iskola, 15 sz., másolta Perei Z. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 15x11,5 cm.
10586.

2 800 HUF

10587.

16 000 HUF
43,36
50,00

Pfannl Egon (1911-1973): Margit híd újjáépítése, az első ívek behelyezése, 1947.VI.15. Akvarell, papír, jelzett és datált, 39,5×29,5 cm
10588.

42 000 HUF
113,82
131,25

Paulovits Pál (1892-1975): Tabán 1927. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x22 cm
10589.

10 000 HUF

10590.

40 000 HUF
108,40
125,00

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli kisebb folttal, 26×35 cm.
10591.

3 800 HUF
10,30
11,88

Pásztor Gábor (1933-2012): Terelés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100), paszpartuban, 28x38 cm,
10592.

3 800 HUF
10,30
11,88

Patkó Károly (1895-1941): Kikötőben. Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb gyűrődésekkel. Üvegezett fakeretben, 19×23 cm
10593.

42 000 HUF
113,82
131,25

Perei Zoltán (1913-1992): Tigris. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. Kiállítva: 1992, Hatvany Lajos Múzeum, Hatvan (emlékkiállítás). 21x17 cm
10594.

7 000 HUF
18,97
21,88

Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja. Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fakeretben. 35×35 cm
10595.

9 000 HUF
24,39
28,13

Paál Edit (1924-2018): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 62x40,5 cm
10596.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF