Number of items: 797

10549.

7 000 HUF
18,97
21,88

10550.

28 000 HUF
75,88
87,50

10551.

240 000 HUF
650,41
750,00

10552.

44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10553.

2 600 HUF
7,05

Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10554.

2 600 HUF
7,05

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10555.

3 600 HUF
9,76
11,25

10556.

75 000 HUF
203,25
234,38

10557.

80 000 HUF
216,80
250,00

Nagy B. István (1933-2006): A Halászbástya megünneplése. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed
10558.

55 000 HUF
149,05
171,88

10559.

22 000 HUF
59,62
68,75

Neogrády Antal (1861-1942): Sziklán ülő hölgy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×40 cm / watercolour on paper, signed, framed
10560.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF