Number of items: 797

Márton Ferenc (1884-1940): Életkép az első világháborús front közeléből, 1917. aug. 7., Mielnica (Melnytsia, Melnytsya). Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 23x31 cm
10525.

12 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Nagy László. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm,
10526.

2 400 HUF

Martin Mendgen (1893-1970),1920-as években Erdélyben működött: Lány portré, 1920-as évek. Vöröskréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
10527.

20 000 HUF
54,20
62,50

Morvay László (1947-2004): Bakony. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. III/V számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. 30x39,5 cm
10528.

10 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Bazilika, Esztergom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/120), apró törésnyomokkal, 25×22 cm
10529.

4 000 HUF

Maknics Albert (1922-?): A Duna Visegrádnál, 1956. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos, 19x26 cm)
10530.

4 000 HUF

Makrai Zsuzsa (1944-): Holdfényben, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, paszpartuban. 19,5×29,5 cm.
10531.

5 000 HUF

Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): Szántás, 1936. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x61 cm
10532.

20 000 HUF
54,20
62,50

Murányi Imre (-): Lébényi táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. XIX. sz. Dekoratív fakeretben, 36×50 cm
10533.

9 000 HUF
24,39
28,13

10534.

24 000 HUF
65,04
75,00

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Fekvő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10535.

6 000 HUF

Molnár V. József (1930-2022): Fénysávok. Nyomdafesték, karton. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Hátoldalán feliratozott. 20,5x19,5 cm
10536.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF