Paintings and graphics for low starting price
Number of items: 44
2871860
11225
457
100
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, farost. 43x34 cm. Fakeretben.
2871883
11226
457
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, farost. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
1 000 HUF
2825820
11227
457
Radnóti Lukách J jelzéssel: Csendélet, 1940. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x70 cm.
1 000 HUF
2826173
11228
457
Léka (?) Zsolt jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia (zománcfesték, vegyes technika), karton, fakeretben, 35x17 cm
1 000 HUF
2826196
11229
457
Kis Sándor jelzéssel: Szürrealista cirkusz artistákkal. Tus, ceruza, kréta, papír, üvegezett fakeretben, sérült üveggel, 20x28 cm
1 000 HUF
2794251
11230
457
Romanello jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, falemez. Dekoratív keretben, 43x28,5 cm.
1 000 HUF
2796117
11231
457
Csikós jelzéssel: Kisgyerek portréja, 1956. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39,5 cm.
1 000 HUF
2803615
11232
457
Kondákor László jelzéssel: Reggeli a szabadban. Olaj, préselt lemez, kissé megvetemedett állapot, 50x39 cm
1 000 HUF
2803617
11233
457
Pintér A. Jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, sérült keretben, 45x59 cm
1 000 HUF
2803619
11234
457
Jelzés nélkül: Női hátakt. Olaj, farost, 40x60 cm
1 000 HUF
2803625
11235
457
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm
1 000 HUF
2803638
11236
457
Bognár ... 1984 jelzéssel: Magyar Golgota. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 35x25 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m