Paintings and graphics for low starting price
Number of items: 44
2967109
11213
457
A. Heywood jelzéssel: Pisztrángok vonulása a Murrumbidgee folyóban, Ausztrália. Olaj, karton, fakeretben. 35,5×45,7 cm.
1 000 HUF
2951152
11214
457
Marton jelzéssel: Hazafelé, 1942. Olaj, karton, sérült. 24x30 cm.
1 000 HUF
2925817
11215
457
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart, 1960. Olaj, farost, 90cm x 61cm
1 000 HUF
2927961
11216
457
J... jelzéssel: Giuseppe Verdi portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
1 000 HUF
2935168
11217
457
Jelzés nélkül: Idilli jelenet. Vegyes technika, fa. 30,5x22 cm
1 000 HUF
2908529
11218
457
1 000 HUF
2908532
11219
457
Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47x59 cm
1 000 HUF
2908568
11220
457
Farkas jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. 55x66 cm
1 000 HUF
2908588
11221
457
SZ J. jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 40x48 cm
1 000 HUF
2908590
11222
457
Jelzés nélkül: Paripa. Olaj, vászon. 35x45 cm
1 000 HUF
2908792
11223
457
Mészáros Jenő jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Tus, papír. Foltos. Üvegezett fakeretben, 20x21 cm.
1 000 HUF
2909164
11224
457
100
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5×33,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m