Military

Number of items: 168

1913-1918. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1913-1918. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" gilt bronze decoration on ribbon C:XF NMK 154.
33405.

20 000 HUF
54,20
62,50

1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett "G.A.S." gyártói jelzéssel. A "VIRIBUS UNITIS" szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. "Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon" hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with "G.A.S." makers mark. The part containing the text "VIRIBUS UNITIS" rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.
33406.

60 000 HUF
162,60
187,50

33407.

14 000 HUF
37,94
43,75

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagga T:XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" silver plated bronze decoration, with ribbon C:XF NMK 133.
33408.

5 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalaggal T:XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" silver plated bronze decoration, with modern ribbon C:XF NMK 133.
33409.

5 000 HUF

33411.

10 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF patina / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 133.
33412.

7 000 HUF
18,97
21,88

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina, edge error NMK 133.
33413.

7 000 HUF
18,97
21,88

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF ph, karc Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, scratch NMK 133.
33414.

8 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF ph, ü.  Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, ding NMK 133.
33415.

5 000 HUF
10

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés modern mellszalagon, szignó nélkül T:F ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration on modern ribbon, without signature C:VF,F  NMK 137.
33416.

6 000 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 137.
33417.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF