Jewellery and precious metal items

Number of items: 330

6 db ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, kopott, össz. bruttó: 245,5 g
20313.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
20314.

22 000 HUF
59,62
68,75

20315.

48 000 HUF
130,08
150,00

20316.

46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) rokokó fűszertartó, figurális díszítéssel, jelzett 131g 10x16 cm
20317.

46 000 HUF
124,66
143,75
11

2 db szecessziós ezüst fűszertartó Dianás jelzéssel, FB mesterjeggyel. 82 g 7x7 cm
20318.

40 000 HUF
108,40
125,00

Antik ezüst fűszertartó 13 latos finomságjellel, SZD mesterjeggyel, 91 g 7,5x6 cm
20319.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) fogójú sétapálca plasztikus akantuszos díszítéssel 85 cm
20320.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
20321.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) szalvétatartó dianás jelzéssel, 87 g 11x14 cm
20322.

16 000 HUF
43,36
50,00

Áttört filigrán ezüst (Ag) dobozka, 4x6x3,5 cm 41 g
20323.

8 000 HUF
18

Sterling ezüst (Ag) gyertyatartó pár, jelzett, m: 6 cm
20324.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF