Jewellery and precious metal items

Number of items: 330

20289.

44 000 HUF
119,24
137,50

Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
20290.

24 000 HUF
65,04
75,00

20291.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) cigarettatárca. sérült zománc díszítéssel, jelzett, 111 g 8x10 cm
20292.

17 000 HUF
46,07
53,13

Rózsafüzér ezüst(Ag) szerelékekkel, jelzett, h: 60 cm, bruttó: 44,65 g
20293.

16 000 HUF
43,36
50,00

3 db ezüst (Ag) gyűrű jelzett össz br 10,14 g
20294.

4 000 HUF

3 db antik ezüst (Ag) teáskanál, 13 latos jelzéssel 1838. Lietzer mesterjeggyel 56 g
20295.

20 000 HUF
54,20
62,50

5 db ezüst kiskanál kfl mesterjegyekkel, jelzettek, nagyrészt dianás 83 g
20296.

16 000 HUF
43,36
50,00

20297.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,7 g
20298.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) evőkanál, elzett, h: 18 cm, nettó: 49,1 g
20299.

10 000 HUF

Szivarvágó ezüst (Ag) borítással és hamutál seprűvel. Jelzett. 18 cm
20300.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF