Jewellery and precious metal items

Number of items: 330

Ezüst(Ag) háromszálas fonott karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g
20181.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 6,8 g
20182.

2 800 HUF

Arany (Au) 14K akvamarin köves fülbevalópár, jelzett, 1,2×0,8 cm, bruttó: 2,6 g
20183.

46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) púderkompakt. Jelzett, mesterjegyes, belül réz betéttel d: 58 mm
20184.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) mokkás és teás kanál, jelzett, kopással, nettó: 44,8 g
20185.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) monogramos teás kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 28,5 g
20186.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 70 cm, nettó: 13,8 g
20187.

8 000 HUF

20188.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) díszkanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 10,5 g
20189.

5 000 HUF

20190.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g
20191.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,39 g
20192.

1 600 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF