Jewellery and precious metal items

Number of items: 330

Ezüst(Ag) türkizzel és korallal kirakott medál, jelzés nélkül, d: 4 cm, bruttó: 6,5 g
20157.

2 400 HUF
28

Ezüst(Ag) nyaklánc medálos középrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,2 g
20158.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc medálos középrésszel, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 6,9 g
20159.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 7,4 g
20160.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc piros köves függővel (kőhiánnyal), jelzett, h: 38 cm, nettó: 4,5 g
20161.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,7 g
20162.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,3 g
20163.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű rubinnal, jelzett, sérült, méret: 51, bruttó: 4,37 g
20164.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc rubin köves medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,4 g
20165.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) dupla szemes fantázia karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,2 g
20166.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) dupla szemes anker nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 4,2 g
20167.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) áttört szemes fantázia nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 6,4 g
20168.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF