Dr. Hanuy Ferenc: A keresztség kiszolgáltatása az egyházjog és a magya... https://www.darabanth.com/en/455-Online-auction/455.0/Books/Books-Religion~2000027/Dr-Hanuy-Ferenc-A-keresztseg-kiszolgaltatasa-az-egyhazjog-es-a-magyar-kozjog-szempontjabol-A~II3034800
3034800
19237
455
Books: Religion
3 000 HUF
Description: Dr. Hanuy Ferenc: A keresztség kiszolgáltatása az egyházjog és a magyar közjog szempontjából. (A gyermekek vallásáról szóló magyar törvények teljes magyarázatával). Pécs, 1903, Taizs József-ny., 67+(1) p. Első kiadás. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, a címlapon Zoltai Gyula evangélikus lelkész tulajdonosi névbejegyzésével és bélyegzőjével.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house