Féja Géza: A felvilágosodástól a sötétedésig. A magyar irodalom történ... https://www.darabanth.com/en/455-Online-auction/455.0/Books/Books-Other-rarities~2000032/Feja-Geza-A-felvilagosodastol-a-sotetedesig-A-magyar-irodalom-tortenete-1772-tol-1867-ig-Bp-~II3036947
3036947
19461
455
4 000 HUF
Description: Féja Géza: A felvilágosodástól a sötétedésig. A magyar irodalom története 1772-től 1867-ig. Bp., 1943, Magyar Élet, 287 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house