3 800 HUF
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete három kötetben. III. kötet: A palócokról. Bp.,én.,Franklin, 4+333 p., XXIV t. (színes képek), 52 t. (fekete-fehér képek). Bp.,én.,Franklin, III-VIII, XI-XIV, XVIII-XXIV (színes táblák) t. + 52 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, 6 hiányzó színes táblával.