Tétel

Catalogue number:

15359.
Closed 455. Online auction
Ships Balaton

4 000 HUF

10

Description:

Hajózás témájú tétel (tervrajzok, dokumentumok, fotók), érdekességekkel: 1942.V.20. ,,Bellye" gőzös vázlata átalakítás előtt, illetve átalakítási terve. Tervezte: Nagybányai Nagy Jenő. 2 db tervrajz pauszpapíron, az egyiken "Albrecht kir. herceg bellyei uradalmának erdőgondnoksága Pélmonostor" bélyegzővel. Hajtva, kis sérülésekkel, 74x33 cm és 58x30,5 cm + Nagybányai Nagy Jenő írásos dokumentációja az Albrecht és Bellye gőzösök átalakításával, valamint uszály és daru építésének terveivel kapcsolatosan; össz. 9 oldalnyi gépirat, aláírásokkal + 1931 Ganz Jendrassik-dízelmotor hajtású teherdaru exportra készített tervrajza, 1 : 100, bélyegzővel és aláírással, hajtva, 49,5x35 cm + 1938 "Belje" (Bellye?) gőzös javítását/felújítását ábrázoló 4 db fotólap + MWM-Benz RH 326 SU típusú hajómotor német nyelvű ismertetője

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras