Military

Number of items: 202

Katonai fém rohamsisak komplett párnázattal, jó állapotban cca 1940
15584.

5 000 HUF

15585.

5 000 HUF

15586.

5 000 HUF

15587.

5 000 HUF

15588.

5 000 HUF

Amerikai hadsereg hátizsákja, sorszámozott, jelzett 60 mm-es lövedékek, alkatrészek szállításához, sivatagi mintázattal
15589.

10 000 HUF

TAD Tactical Assault Design. katonai hátizsák, 40 L újszerű állapotban
15590.

10 000 HUF

cca 1930-1940 Szegedi levente zenész hagyaték tétel, össz. 8 db: fotók (4 db), nyomtatott kották (2 db, az egyik dedikált), hangjegyfüzetek kézzel írt kottákkal (2 db). Változó állapotban.
15591.

8 000 HUF

cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül" (zur Erinnerung an meine Dienstzeit), magyar katona emléklapja, kivágott katona portré fotóval, lap alján nevesített és az gyalogezred nevével. Lap széle kissé sérült. 49×36 cm
15592.

2 000 HUF
28

cca 1880 S.M.S. Miramar a szárazdokkban, Polában. Kabinetfoto Mioni műterméből / S.M.S. Miramar, viewed from the bow, is in dry dock.Cabinet photograph by L. Mioni, Pola,
15593.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF