Military

Number of items: 202

Otto A. Ganser Wien antik tüzérségi döntésfokmérő. 13x14 cm
15548.

7 000 HUF
18,97
21,88
15

Katonai kulacs, m: 14,5 cm
15549.

Katonai kulacs, m: 14,5 cm

2 400 HUF

cca 1900 színes gyalogos katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15550.

1 000 HUF

cca 1900 színes katonai szanitéc (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15551.

1 000 HUF

cca 1895-1900 A Magyar Királyi Honvédség, színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15552.

1 200 HUF

cca 1900 színes vadász, lövész, utász, trén katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15553.

1 000 HUF

cca 1900 színes haditengerész, gyarmati katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15554.

1 000 HUF

cca 1900 színes gyalogos katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15555.

1 000 HUF

cca 1900 színes tüzérség (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15556.

1 200 HUF

cca 1893 magyar katonaság, huszárok és gyalogság, 2 db színes illusztráció az Athenaeum kézi lexikonából. Nyomat, papír, modern paszpartuban, 15x22 cm
15557.

1 400 HUF

cca 1910 K.u.k. katonák csoportképe, kartonra kasírozott fotó, kissé sérült karton, 15×23 cm
15558.

5 000 HUF

I. Világháborús propaganda nyomat, II. Vilmos és Ferenc József mellképével, mindketten számos kitüntetéssel dekorált, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 40,5x50 cm
15559.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF