https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
3 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel 37 g
1
20229.

3 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel 37 g

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
7
 
4db ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 57 g
1
20230.

4db ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 57 g

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) áttört kerek ékszertartó tálka, jelzett, d: 7,5 cm, nettó: 17,4 g
1
20231.

Ezüst(Ag) áttört kerek ékszertartó tálka, jelzett, d: 7,5 cm, nettó: 17,4 g

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, javított, 5,5×6,5 cm, nettó: 68 g
1
20232.

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, javított, 5,5×6,5 cm, nettó: 68 g

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
3
 
Gyöngysor, ezüst (Ag) szerelékkel, h: 100 cm
1
20233.

Gyöngysor, ezüst (Ag) szerelékkel, h: 100 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14×7,5×3 cm, nettó: 78 g
1
20234.

Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14×7,5×3 cm, nettó: 78 g

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) bortartó tálka, jelzett, d: 14 cm, nettó: 83g
1
20235.

Ezüst (Ag) bortartó tálka, jelzett, d: 14 cm, nettó: 83g

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag) zománc-festett fagyalmintás gyertyatartó, 6 db, jelzett, bruttó: 74,1 g
1
20236.

Ezüst (Ag) zománc-festett fagyalmintás gyertyatartó, 6 db, jelzett, bruttó: 74,1 g

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
1
20237.

Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
Nyers gyémánt, 0,17 g
1
20238.

Nyers gyémánt, 0,17 g

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
1
20239.

1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) hullámos peremű tálka, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, d: 8 cm, nettó: 16,6 g
1
20240.

Ezüst (Ag) hullámos peremű tálka, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, d: 8 cm, nettó: 16,6 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment