Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 1,2 g, h: 41 cm
20205.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, 6,7 g, h: 42 cm
20206.

2 800 HUF

20207.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) fűszertartó pár. Dianás jelzéssel GK mesterjeggyel 32g
20208.

12 000 HUF

20209.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Bachruch mesterjeggyel 67 g
20210.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik ezüst nagykanál Pest 1845 Pest 13 latos fémjel, TP Török Pál mesterjeggyel 69 g monogramos
20211.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Kaumans mesterjeggyel 67 g
20212.

12 000 HUF

20213.

18 000 HUF
48,78
56,25

20214.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik ezüst (Ag) bidermeier késbakok 2 db 1821. VR mesterjeggyel 39 g
20215.

15 000 HUF
40,65
46,88

Antik ezüst tejmerő kanál Nagyvárad, ca 1850 FTC és FW mesterjegyekkel 33 g
20216.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF