18127.
Closed 453. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 5000 példányban.