https://www.darabanth.com/en/453-Online-auction/453.0/Books/Books-Other-rarities~1500035/Kardos-Tibor-Kozepkori-kultura-kozepkori-kolteszet-A-magyar-irodalom-keletkezese-A-Magyar~II3021728
3021728
19391
453
1 600 HUF
Description:
Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VII. (Bp., 1941), Magyar Történelmi Társulat, 290 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel.
Share:
Photo of the item taken by
: tg
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m