18900.
Closed 453. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata I. köt.: Orvosi tanúsítás, hulákra vonatkozó kérdések és mérgezés. Ford.: Balogh Kálmán. Pest, 1869, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), VIII+557+1 p. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.