18903.
Closed 453. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.