13466.
Closed 452. Online auction
Photo
2 400 HUF
cca 1940 Elegáns fiatal úr portréja, dekoratív, kissé sérült, üvegezett blondel keretben (hátul ,,a főtanácsos úrtól" felirattal), fotó: 15,5x10,5 cm, keret: 24,5x18,5 cm