18079.
Closed 452. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.