11978.
Closed 452. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm