Antique

Number of items: 194

cca 1900 2 darab hímzett pohárterítő, h: 55-62 cm
11872.

3 000 HUF

11873.

6 000 HUF

11874.

13 000 HUF
35,23
40,63

Keller Mór antik utazótáska, oldalában lapokra fazettált üvegekből álló piperekészlet, ezüst (Ag) szerelékkel (nettó: cca 100 g), egyik tárgyon "Keller Mór Budapest" feltételezhetően gyártói jelzéssel. Kis javítással, sérüléssel, hiánnyal, de összességében jó állapotban, 65x45x23 cm
11875.

15 000 HUF
40,65
46,88

5 darab antik réz tárgy: gyertyatartó, daráló, kővel díszített ékszeres dobozka, kolomp, art nouveau stílusú névjegykártya tartó, jó állapotban
11876.

10 000 HUF

Jelzés nélkül: 1000 karú csenrézi. Kézzel festett, karton, keretben, 82x56 cm
11877.

4 800 HUF
13,01
15,00

Burmai thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 64x48cm
11878.

8 000 HUF

Thangka Geszer Kán ábrázolással Monggólia XX. sz közepe. Nyomat vásznon 75x90 cm
11879.

15 000 HUF
40,65
46,88

WMF klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, jelzéssel, kopottsággal, d: 33 cm
11880.

3 000 HUF

Thangka Sakjamuni Buddha ábrázolással Kína XX. sz közepe. Nyomat vásznon 61x90 cm Hátul foltos, kopott
11881.

16 000 HUF
43,36
50,00

Thangka Csenrézi Buddha ábrázolással Kína XX. sz közepe. Nyomat vásznon 65x90 cm
11882.

14 000 HUF
37,94
43,75

Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
11883.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF