32628.
Closed 449. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban + 2010. "MEASZ Érdemérem / A demokráciáért" fém érdemérem sérült mellszalaggal, adományozói emléklappal T:AU,XF