8 000 HUF
Dallos Hanna (1907-1944): Miatyánk. - - 10 eredeti fametszete. Bp., [1933], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2. sztl. lev. + 10 t. (a dúcon jelzett fametszetek, feliratozott hártyapapírral, 28x20 cm méretben). Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, a lapok egy részén kisebb foltokkal.