11837.
Closed 449. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm