Military

Number of items: 116

1942 Wehrmacht német katonai ellátmány zsák, vászon, horogkeresztes birodalmi sassal, "H. Vpfl. 1942" felirattal, 116x73 cm / WW2 German military supply sack
16096.

12 000 HUF

cca 1940 Német Luftwaffe tiszt esküvői fotója. Kartonra kasírozva, üvegezett képkeretben, 15x10 cm (keret: 30,5x21,5 cm) / German Luftwaffe officer's wedding photo, in glazed frame
16097.

2 800 HUF

Brit Hadsereg egyenruha zubbony, tüzér gallérjelvénnyel és miniatűr kitüntetéssel. Jelzett, jó állapotban, méret: 38 / British Army 'Uniform Man's No. 2 Dress' jacket, with artillery collar badge and miniature medal, in good condition, size: 38
16098.

10 000 HUF

NDK (Kelet-Németország) M56 rohamsisak, párnázattal / DDR (East Germany) M56 helmet, with padding
16099.

4 000 HUF
19

AK jelzéssel: I. világháborús katonai kép (magyar-porosz barátság). Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben, 22x17 cm
16100.

2 000 HUF

1915 A "Vörös Kereszt II. osztályú Díszjelvénye hadiékítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele, Trajánovits János, az erzsébetvárosi Vöröskereszt fiókegylet elnöke részére, "a katonai egészségügy körül a háboruban szerzett különös érdemei elismeréséül", Habsburg-Toscanai Ferenc Szalvátor főherceg (1866-1939) nyomtatott aláírásával, dombornyomott címerrel díszítve. Hajtva, szakadásokkal, 51x42,5 cm
16101.

9 000 HUF
24,39
28,13
10

Réz rakéta dísz.Töltényhüvelyből 15,5 cm
16102.

4 000 HUF

1940. szeptember-október, az erdélyi bevonulásban résztvevő katona magánnaplója, amelyben saját szemszögéből leírja a bevonulás és az azt követő hetek eseményeit. 8 gépelt oldal, kézi javításokkal.
16103.

8 000 HUF

16104.

40 000 HUF
108,40
125,00

1915 Népfölkelési (sorozási) hirdetmény. Nagy alakú erősen szakadt állapotban 90x66 cm
16105.

3 800 HUF
10,30
11,88

Honvédségi gázálarc
16106.

Honvédségi gázálarc

3 000 HUF

1943 Wehrmacht fém benzines kanna. Jelzett. 20 L 43 cm
16107.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF