Military Number of items: 116
2983498
16084
449
Military
Díszegyenruha vállap (fél pár), sötétzöld alapon ezüstszínű díszekkel, 15,5x11,5 cm
2 800 HUF
2977761
16085
449
Military
M. kir Honvédség sátorcövek. Alumínium, jelzett 27 cm
3 000 HUF
2823714
16086
449
Military
12 db rendőrség témájú fotó: rendőrmúzeum, Rendőrtiszti Főiskola futballmeccs, kutyakiképzés, eskütétel, gyakorlat, stb., vegyes méretben
2 000 HUF
2979649
16087
449
Military
1920 Műegyetemi csendőr zászlóalj szabadságolási engedély sérült
3 000 HUF
2979659
16088
449
Military
1890 (Szolgálati szabályzat a gyalogság és vadászegységek részére) Dienstl Reglement für das kaiserliche und königliche Heer. Dritter Teil. Infanterie und Jägertruppe. Wien, 1890. 106p. Kissé sérült papírborítóval
3 000 HUF
2985851
16089
449
Military
Rendőr egyenruha gombok, jelvények, össz. 4 db
2 000 HUF
2985859
16090
449
Military
1947-1949 Francia idegenlégióban szolgáló magyar katona 9 db fotója, (egy kivételével mind) a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 8,5x6 cm és 5,5x4,5 cm között
3 600 HUF
2964745
16091
449
Military
1961 hadsereg lövészverseny győztes csapat zászló. Hímzett selyem 43 cm. Fa eltört
2 400 HUF
2981826
16092
449
Military
Modern német (Bundeswehr) gyakorló sapka, vászon, jelzett, újszerű állapotban, méret: 59
1 600 HUF
2981837
16093
449
Military
Toledo I.N.I M1969 spanyol bajonett, jelzett a pengén, sorszámozott, eredeti hüvellyel, jó állapotban, h: 33,5 cm / Spanish bayonet with original scabbard, marked on the blade, in good condition
5 000 HUF
2981846
16094
449
Military
NDK AKM Type 1 bajonett AK-47 (Kalasnyikov) gépkarabélyhoz, eredeti hüvellyel, némi kopással, h: 27,5 cm / DDR AKM Type 1 bayonet with original scabbard
5 000 HUF
2983380
16095
449
Military
cca 1941 Wehrmacht M31 német katonai fém ételhordó csajka, jelzett: L&SL 41, viseltes, kopott állapotban, 16x11x16 cm / WW2 German military mess kit, in worn condition
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house