Military

Number of items: 116

Díszegyenruha vállap (fél pár), sötétzöld alapon ezüstszínű díszekkel, 15,5x11,5 cm
16084.

2 800 HUF

M. kir Honvédség sátorcövek. Alumínium, jelzett 27 cm
16085.

3 000 HUF

12 db rendőrség témájú fotó: rendőrmúzeum, Rendőrtiszti Főiskola futballmeccs, kutyakiképzés, eskütétel, gyakorlat, stb., vegyes méretben
16086.

2 000 HUF

1920 Műegyetemi csendőr zászlóalj szabadságolási engedély sérült
16087.

3 000 HUF

1890 (Szolgálati szabályzat a gyalogság és vadászegységek részére) Dienstl Reglement für das kaiserliche und königliche Heer. Dritter Teil. Infanterie und Jägertruppe. Wien, 1890. 106p. Kissé sérült papírborítóval
16088.

3 000 HUF

Rendőr egyenruha gombok, jelvények, össz. 4 db
16089.

2 000 HUF

1947-1949 Francia idegenlégióban szolgáló magyar katona 9 db fotója, (egy kivételével mind) a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 8,5x6 cm és 5,5x4,5 cm között
16090.

3 600 HUF
9,76
11,25

1961 hadsereg lövészverseny győztes csapat zászló. Hímzett selyem 43 cm. Fa eltört
16091.

2 400 HUF

Modern német (Bundeswehr) gyakorló sapka, vászon, jelzett, újszerű állapotban, méret: 59
16092.

1 600 HUF

Toledo I.N.I M1969 spanyol bajonett, jelzett a pengén, sorszámozott, eredeti hüvellyel, jó állapotban, h: 33,5 cm / Spanish bayonet with original scabbard, marked on the blade, in good condition
16093.

5 000 HUF
10

NDK AKM Type 1 bajonett AK-47 (Kalasnyikov) gépkarabélyhoz, eredeti hüvellyel, némi kopással, h: 27,5 cm / DDR AKM Type 1 bayonet with original scabbard
16094.

5 000 HUF
15

cca 1941 Wehrmacht M31 német katonai fém ételhordó csajka, jelzett: L&SL 41, viseltes, kopott állapotban, 16x11x16 cm / WW2 German military mess kit, in worn condition
16095.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF