18206.
Closed 448. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Daniele Amaduzzi - Alberto Borsieri - Roberto Di Lellis: F1 images. Sparkford, 1986, Haynes. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón ázásnyomokkal, néhány lapon kopásokkal.