18822.
Closed 448. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerrendelés. Bp., 1931, Eggenberger - Rényi Károly (Szeged, Városi Ny.), IV+313 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus által DEDIKÁLT példány.