18794.
Closed 448. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első-második rész. . Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, laza fűzéssel