18332. Closed 448. Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Macaulay tanulmányai: Byron, Milton, Machiavelli, Lord Bacon, A pápaság, Barére Bertrand, Nagy Frigyes. Olcsó Könyvtár. Bp., 1876-1898, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert