12485.
Closed 448. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm