14095.
Closed 448. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel