Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 120

1947. "Magyar Evezős Szövetség / Női négyes bajnokság 1947 II" kétoldalas Br díjérem. Szign.: JI (50mm) T:2 ph.
31526.

2 200 HUF
5,96
6,88

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem ezüst fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, eredeti tokokban T:AU NMK 507.
31527.

5 000 HUF

31528.

1 400 HUF

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
31529.

1 000 HUF

31530.

3 000 HUF

~1950-1960. "Spartacus" rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina
31531.

1 000 HUF

~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1-
31532.

2 000 HUF

31533.

2 000 HUF

31534.

2 000 HUF

1952. "Csillag László igazgató elvtársnak a Munkaerőtartalékok S.E. Béke Vándordíjas versenyében kifejtett jó munkájáért - 1952." festett gipsz emlékérem gravírozott fém lapon, márvány talapzaton, adományozói okirattal, "BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 2." gyártói jelzésű dísztokban (50mm, talapzat:178x125mm) T:1- a tok kissé kopottas
31535.

5 000 HUF

1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF
31536.

2 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
31537.

600 HUF
1,63
1,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF