Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 120
2113594
31526
447
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1947. "Magyar Evezős Szövetség / Női négyes bajnokság 1947 II" kétoldalas Br díjérem. Szign.: JI (50mm) T:2 ph.
2 200 HUF
2963120
31527
447
Numismatics
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem ezüst fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, eredeti tokokban T:AU NMK 507.
5 000 HUF
2816800
31528
447
Numismatics
1 400 HUF
2817267
31529
447
Numismatics
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1 000 HUF
2816248
31530
447
Numismatics
3 000 HUF
2817370
31531
447
Numismatics
~1950-1960. "Spartacus" rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina
1 000 HUF
2831794
31532
447
Numismatics
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1-
2 000 HUF
2831791
31533
447
Numismatics
2 000 HUF
2831792
31534
447
Numismatics
2 000 HUF
2751644
31535
447
Numismatics
1952. "Csillag László igazgató elvtársnak a Munkaerőtartalékok S.E. Béke Vándordíjas versenyében kifejtett jó munkájáért - 1952." festett gipsz emlékérem gravírozott fém lapon, márvány talapzaton, adományozói okirattal, "BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 2." gyártói jelzésű dísztokban (50mm, talapzat:178x125mm) T:1- a tok kissé kopottas
5 000 HUF
2931208
31536
447
Numismatics
1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF
2 000 HUF
2708291
31537
447
600
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house