Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 120

31514.

2 000 HUF

31515.

2 000 HUF

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem, "Hawel Bp" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU patina, kis ph.
31516.

2 000 HUF

31517.

4 000 HUF

Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni IV. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1934. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni VII. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
31518.

4 000 HUF

31519.

6 500 HUF
17,62
20,31

1938. "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon" bronz gomblyukjelvény (29mm) T:2
31520.

2 000 HUF

Székely Móric (1893-1968) 1939. "Vivó és Athletikai Club (VAC) versenydíja" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:AU Hungary 1939. "Vivó és Athletikai Club versenydíja (Fencing and Athletics Club competition award)" bronze award medal. Sign.: Móric Székely (38mm) C:AU
31521.

1 400 HUF

31522.

2 000 HUF

1943. "Ecsedy Lukács hűséges bajtársunknak hálás megemlékezésül 23 évi munkásságáért - Budapesti Vasutas Sport Club 1920-1943." Br plakett és tábla (100x138mm, 32x99mm) márványtalpon tokba ragasztva (168x230mm) T:2
31523.

4 000 HUF

1945. "Olajbányász S.E. - Nagykanizsa" zománcozott fém kitűző (16mm) T:AU
31524.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF
31525.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF