32896.
Closed 447. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás