Number of items: 305

Tapolczay Lukács: Levél egy kedves baráthoz. Toronto, 1994, szerzői magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
19203.

1 400 HUF

Dr. Maywald József: Görög gyakorló- és olvasókönyv. Gymnasiumi használatra írta: - - . I. rész: A név és szabályos ?-végű ige. Bp., 1903, Kókai Lajos, (4)+126 p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
19204.

1 000 HUF

Forgandó szerentse. Faludi Ferenc (1704-1779) kéziratos versesfüzete. Dobri Mária és Kovács Mihály bevezető tanulmányával. Szombathely, 1992, Egyházmegyei Könyvtár. Facsimile kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19205.

1 200 HUF

Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
19206.

3 000 HUF

19207.

1 000 HUF

Bálint István, Garaczi László, Kukorelly Endre, Németh Gábor, Roskó Gábor: Úrkoszorú. H.n., 1994, magánkiadás, 8 sztl. lev. Papírkötésben. Az egyik szerző, Bálint István által Ney András részére DEDIKÁLT példány.
19208.

3 000 HUF

Ignotus verseiből. Bp., 1918., Nyugat, 116 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
19209.

1 200 HUF

Bodor Miklós: Tisztavizű forrás. DEDIKÁLT. Bp., 1983., (Ifjúsági Nyomda, 81+4 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19210.

1 000 HUF

Both Antal: A családok világi rendje. Hittani ismertetés. Igecselekvők Könyvtára. Balassagyarmat, 1942., Grünberger Adolf-ny., 24 p.
19211.

1 000 HUF

19212.

1 000 HUF

Altay Margit: A végzet útjai. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n.,Pallas. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
19213.

1 400 HUF

Mészáros Sándor: Vanitatum Vanitas. Debrecen, én., Nagy Károly és Társai. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
19214.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF