Number of items: 305

Ives, Pierre: Az erotikus masszázs. H.n., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19155.

1 600 HUF

Ely Culbertson: A kontrakt bridzs kék könyve. Magyarrá átdolgozta: Kenedi Sándor. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötés.
19156.

1 600 HUF

Hugo Viktor: 1793 I-II. Bp., 1919, Révai. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró szakadásokkal, II. kötet felvágatlan.
19157.

1 800 HUF

Lakatos László: Tavaszi játék. Bp., [1922], Kultura, 199+(1) p. Félbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, néhány lapszéli szakadással.
19158.

1 000 HUF

Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, javított gerinccel. Megjelent 5400 példányban.
19159.

1 000 HUF

Puskin: Jevgenyij Anyegin. Ford.: Áprily Lajos. Bp., 1953, Új Magyar Könyvkiadó. A kötésterv és a könyvdíszek Végh Gusztáv, a rajzok Zádor István munkái. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és néhány kissé foltos lappal.
19160.

1 000 HUF

Mori Ógai: A vadlúd. Elbeszélések. Ford.: Göncz Árpád, Hürkecz István, Teleki Erzsébet. Tassy Béla illusztrációival. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19161.

1 000 HUF

Nagy Lajos: Három magyar város. Bp., 1933. Kosmos. Ragasztva, 70p. elvált papírborító, egy lap sérült. Borítóterv Dallos Hanna
19162.

1 200 HUF

19163.

1 200 HUF

Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe. Ford.: Kosztolányi Dezső. Szeged, 2011, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
19164.

1 000 HUF

Mach Ernő: Az érzékletek elemzése. Ford. és bevezetéssel ellátta: Dr. Polányi Károly. A Galilei Kör Könyvtára 2. sz. Bp., 1910, Deutsch Zsigmond, VII+48 p. A borító hiányzik, az utolsó lap levált, foltos.
19165.

1 000 HUF

19166.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF